Cestovný poriadok linky dvojpodlažného autobusu v Bratislave

Vzhľadom na to, že sa nikde nenachádza cestovný poriadok aj zo zastávok bratislavskej doubledecker linky, zverejnili sme ho pre Vás špeciálne my.

 

 

 

 

 

Troliga Sirius v Bratislave
Cestovný poriadok platný od 15. 07. 2013

Historické SND 11:59* 12:59* 13:59* 14:59* 15:59* 16:59* 17:59* 18:59*
Nové SND 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Cintorínska 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:09 19:06
Špitálska 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07
Kollárovo nám. 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
Hodžovo nám. 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
Zochova 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
Most SNP 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Historické SND 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19

JAZDA ZADARMO / GRATIS

*- Odchody podľa originálneho CP sú vždy v nultej minúte od 12tej do 19tej. Avšak odchádza už v 59 min. ale pre istotu tam buďte aspoň 3 minúty pred odchodom

Upozorňujeme však, že všetky odchody sú len orientačné a boli namerané počas jazdy mimo špičky (žiadne kolóny a chytili sme aj zelenú vlnu). Autobus nečaká na odchody uvedené na našom cestovnom poriadku a môže odísť aj pár minút pred “našimi” odchodmi. Stať by sa to však nemalo, keďže na tejto trase sú samé semafory a väčšinou je na trase zdržanie.

Cestovný poriadok na stiahnutie v obrázkovej forme:

http://ulozto.sk/xMo2V6Pv/cp-troliga-sirius-jpg

 

Autor: Martin Žarnovický a Jaroslav Filo
Foto: Jaroslav Filo




2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.