Bývalá vojenská technika je viacmenej nepredateľná…

dsc_0256_resizeZaujímavé fotografie nám zaslal do redakcie náš čitateľ z Košíc, ktorý mal záujem kúpiť jedno z vozidiel na obrázkoch. Tie sú ponúkané na predaj prostredníctvom internetu a nachádzajú sa v istom súkromnom areáli na Slovensku. Jeho cesta za majiteľom vozidiel však nedopadla najlepšie – problémom totiž  je, že majiteľ za ne žiada úplne premrštené ceny a nechová sa k záujemcom práve najvľúdnejšie. Upozorňujeme preto všetkých záujemcov o veterány a historickú a vojenskú techniku od tohto predajcu, aby v prípade, že ho hodlajú navštíviť s cieľom kupovať, rátali s tým, že predajca je z kategórie silných žalúdkov s príslušným verbálnym prejavom a nespustí z neuveriteľne premrštených cien ani cent. Vozidlá získal po zrušení vojenských objektov a údajne sa prezentuje tak, že mu je jedno, či a kedy niečo predá alebo nie…

7 Comments

 1. Zdravím všechny.
  Musím s panem Verlíkem pouze souhlasit,měl jsem taky tu čest kontaktovat majitele.
  Ten mě odpověděl až na třetí meil. Jeho odpověď byla na celou stránku,ve které sem se dověděl,co má vše za vyznamenání a jaké má funkce,ale k autobusu mě neřekl vůbec nic.
  Takoví lidé neprodají nic,ale jen chtějí provokovat ostatní. A dokazují všem,co mají.
  Přeji všem,hezký den.

 2. Je to presne tak, mne sa chválil tiež vo veľkom štýle. Hrozný človek a povaha. Nechcite ho stretnúť na „živo“. Stačí si pozrieť jeho veľkolepú chválenkársku galériu v reštaurácii. Peniaze a majetok menia ľudí…

 3. Prosím, kto vie, nech napíśe na akom webe sa predávajú tie autá. Ďakujem

 4. Tie autá sú na Jankovom Vŕšku. Bol som tam už dávno a neviem či sú tam teraz aj nejaké iné autobusy. Vtedy tam nebola ani tá ŠL alebo ŠD- z fotky to neviem. Kto vie nech prosím napíše.

 5. Moj oco tam dnes bol a majiteľ mu povedal, že tú ŠL predal v októbri. A ževraj ten majiteľ nie je taky ako ho tu všetci opisujú. Keď sa s nim rozprával nemal s nim žiadny problém.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.