Boli sme pri tom: Doubledecker brázdiaci Európou opäť na návšteve Bratislavy

CIMG6530BRATISLAVA – Aj tento rok sa vďaka vzdeláávacej organizácií jazykovepobyty.sk v hlavnom meste objavil populárny londýnsky Doubledecker, ktorý bol vyrobený v roku 1961 a ktorý z pôvodne uzavretou strechou v rokoch 1968 – 2005 premával v Londýne. Odvtedy je tento autobus v modrom prevedení s reklamou na vzdelávaciu organizáciu Education First. Autobus každoročne brázdi Európou, aby propagoval výučbu angličtiny a jazykové pobyty v zahraničí.

Autobus bol pre širokú verejnosť prístupný v sobotu 12. februára 2011 medzi 09:00 – 21:00 pred nákupným centrom AUPARK. Každý kto sa rozhodol navštíviť tento autobus sa mohol zapojiť do súťaže o jazykový pobyt s termínom podľa vlastného výberu. Hoci do autobusu chodili v prvom rade záujemcovia o jazykové pobyty, našli sa aj takí, ktorí si prišli pozrieť tento netradičný autobus, alebo sa z jeho si z horného poschodia autobusu pozrieť okolie tejto časti Petržalky.

Autobus však nezavítal do Bratislavy len kvôli širokej verejnosti. V týždni od 7. do 10. februára 2011 navštevoval jednotlivé školy v rámci Bratislavy a v piatok 11. februára 2011 aj v rámci Trenčína, aby tam propagoval výučbu angličtiny a šíril myšlienku štúdia, či jazykových pobytov  v zahraničí.

Ostáva nám preto veriť, že tohtoročná mysia vzdelávacej organizácie Education First je úspešne splnená a že tento autobus navštívi Bratislavu aj o rok.

Text a foto: Jaroslav Filo

1 Trackback / Pingback

  1. Donau Masters Rally Bratislava » Modrý Doubledecker v Bratislave

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.