Boli sme pri tom 2009 – kolekcia pohľadníc pre vás

Výstava historických vozidiel DPB počas európskeho týždňa mobility v stredu 16. 089Včera sme avízovali prípravu kolekcie fotografií pod názvom Boli sme pri tom 2009. Kolekcia mapuje miesta a podujatia, na ktorých sme sa v roku 2009 zúčastnili. Ide o podujatia z najrôznejších stretnutí veteránov – automobily, autobusov, trolejbusov a železničnej techniky. Kolekcia fotografií bude dostupná na objednávky a predaj od pondelka, Veríme že si vyberiete tie ktoré sa vá budú páčiť – zatiaľ si pozrite aspoň miniatúrne náhľady.  Kompletné a hotové pohľadnice budú dostupné k náhľadu hneď ako sa nám podarí zapracovať ešte víkendové jesenné Rendez Vous autoveteránov z Košíc, ktoré sa bude konať túto nedeľu 18.10.2009 v Košiciach. Usporiadateľ: Cassovia-Retro Košice.

4 Comments

  1. O.K.,tak sa pôjdem v daný deň pozrieť do mesta. Či to bude inde než v meste(myslím Hlavnú ulicu) ?
    A ohľadom predchádzajúcej otázky – spýtal som sa iste blbo,lebo som si neskôr,keď som pozornejšie prečítal článok,tak som sa dozvedel,v ktorom meste to bude.

  2. Vyzerá to,že to Rendez-Vous asi skôr nebolo ako bolo.Do mesta som dorazil okolo 16:15 a nič som tam nevidel, akurát cez Maratónec(nám.MMM) prebehla jedna staručká červená Škoda Felícia z 50-60. rokov 🙁
    Alebo to predsa bolo v BA,lebo viem,že Rendez je prezývka depa Bratislava-Východ(alebo prihľahlej železničnej rozraďovačky)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.