Bezplatná inzercia je odteraz spustená, budujeme databázu veteránov na prenájom a pomoc pri kúpe, predaji a hľadaní služieb

Radi by sme v krátkosti oboznámili čitateľov, že v rámci rozsiahlejších zmien, ktoré budú v nasledujúcich dňoch a týždňoch prebiehať, sme rozšírili štruktúru portálu Veterany.EU o tretí stĺpec, ktorý plánujeme vyhradiť pre servisné informácie, ako je napríklad bezplatná riadková inzercia a drobné reklamné oznamy. Modul je v tejto chvíli plne funkčný a preto ak máte čokoľvek z veteránskej tématiky na predaj, alebo chcete kúpiť, môžete si vkladať inzeráty aj s fotografiami produktov. Naša webstránka je suverénne najčítanejším spravodajským veteránskym portálom v ČR a SR a preto existuje veľmi vysoká pravdepodobnosť, že to, čo ponúkate alebo hľadáte, nájdete práve prostredníctvom Veterany EU.  Po vložení inzerátu obdržíte email s prístupovým kľúčom k inzerátom, ktoré môžete dodatočne upravovať, prípadne zmazať. Získavate tak plnú kontrolu nad ich správou.

Rovnako tak je v úvodnej prevádzke aj portál pre prenájmy veteránov a sprostredkovateľské služby pri kúpe, predaji a hľadaní či ponuke služieb – Veterans.SK, na www.veterans.sk. Ak teda máte vhodného veterána akéhokoľvek typu a radi by ste s ním chodili  na svadby, filmovačky, výstavy, propagačné jazdy, firemné akcie, či iné súkromné komerčné podujatia, neváhajte a ozvite sa nám na info@veterany.eu. Dostanete sa bezplatne do našej databázy a my budeme pre vášho miláčika vyhľadávať ,,vyťaženie“, využijúc vysokú sledovanosť a dlhoročne budovanú sieť kontaktov a partnerstiev. Na rovnakom princípe vám dokážeme pomôcť aj s kúpou či predajom veterána, hľadaním vozidiel, dielo, služieb atď. O ďalších novinkách vás budeme priebežne informovať.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.