Aktuálne: Zberateľská výstava automobilov v Trenčíne

Vystava automodelovTRENČÍN – Obchodné centrum MAX Vás pozýva na zberateľskú výstavu automodelov, ktorá potrvá až do 15. marca a na ktorej môžete svojim deťom ukázať „angličáky“ s akými ste sa ako deti hrávali. Máte možnosť pozrieť si automodely, z rôzneho obdobia, rôznych výrobcov z rôznych štátov, ako napríklad Majorette Francúzsko, Norev Mini Jet Francúzsko, Schuco Nemecko, Mira Španielsko, Solido Francúzsko, Jet Car De Norev Francúzsko, Matchbox Anglicko, Corgi Juniors Anglicko a aj iné.

Vzhliadnuť však môžete aj legendárne automobily Amercom, československé automodely, taxíky sveta, Formulu F1, talianske veterány a zbierka hasičských automodelov.

Vyhraj autíčko! 
Stránky venované zberateľstvu www.autickar.eu a www.diecast.sk pre Vás pripravili zaujímavú súťaž. Počas trvania výstavy sa na facebooku OC MAX Trenčín 4x objaví sekvencia z fotografie automodelu z výstavy a ten, kto prvý uhádne, o ktoré autíčko sa jedná, získa výhru – automodel.

Burza automodelov
Pre naozajstných i amatérskych zberateľov je v nedeľu 15. marca 2015 od 09:00 do 15:00 v priestoroch OC MAX pripravená zberateľská burza automodelov počas ktorej budete mať možnosť kúpiť, predať, vymeniť. Viac organizačných informácií o burze sa dozviete pár dní pred konaním burzy na Facebooku OC MAX Trenčín.

Autor: Jaroslav Filo a OC MAX Trenčín

Vystava automodelov

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.