Aktuálne: Vianočná električka vyráža do ulíc Bratislavy

BRATISLAVA – Už dnes o 16:00 sa vďaka entuziazmu našich dielenských pracovníkov na svoju prvú jazdu vydá vysvietená a krásne vyzdobená historická električka ČKD Tatra T2, ktorá bude v uliciach mesta jazdiť až do 23. decembra. Na to, aby vianočná leektrička mohla jazdiť aj v tomto roku ju pracovníci ľahkej údržby električiek vo vozovni Krasňany pod vedením pána majstra Milana Végha uplynulý týždeň pripravovali, vykonali údržbu a nainštalovali ďalšie svetelné reťaze, ktoré poskytla spoločnosť Osram.

Klienti z centra Lepší svet sa zase v piatok pustili do výzdoby interiéru električky. Okrem nádhernej výzdoby cestujúcich iste poteší aj vianočná hudba, ktorá spríjemní cestovanie touto električkou.

Vianočná električka bude v uliciach mesta premávať v hodinovom intervale denne od 16:00 (cez víkend už od 13:00) do 20:00 a jej trase povedie z Vazovovej ulice cez Krížnu, Špitálsku, Jesenského, Námestie Ľudovíta Štúra, Šafárikovo námestie, Námestie SNP, Obchodnú a Radlinského ulicu späť na Vazovovu ulicu.

Ďalšie informácie o Vianočnej električke nájdete TU.

Text: Jaroslav Filo
Foto: Dopravný podnik Bratislava

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.