Aktuálne: Veterány.EU na Rendezi

veteranyEU_logo_webBRATISLAVA – Už túto sobotu 10. októbra 2015 sa v areáli železničného múzea Bratislava-Východ uskutoční Ukončenie nostalgickej sezóny, na ktorom nebude chýbať ani naše občianske združenie. V našom stánku si budete môcť zakúpiť rôzne suveníry nielen s veteránskou tematikou ako sú rôzne magnetky, šálky, či pohľadnice. Vďaka nášmu destinačnému partnerovi Turizmu regiónu Bratislava si na svoje prídu aj detskí návštevníci. Nezabúdame však ani na zberateľov Turistických vizitiek, ktorí si u nás budú môcť zakúpiť výročnú vizitku Rendez 2015 a turistický denník.

Od našich členov sa dozviete viac informácií o nás a našich aktivitách a kto bude mať záujem, môže sa stať našim reportérom, alebo si vyplniť prihlášku na členstvo v združení.

Účasťou na tomto podujatí chceme priblížiť naše združenie širokej verejnosti. V tomto roku sa nám podarilo rozbehnúť viacero zaujímavých projektov. Niektoré z nich ako napr. fotojazda s najstarším premávkovým trolejbusom na Slovensku, či jazda nostalgickým vlakom do Brezovej pod Bradlom pri príležitosti 135. výročia narodenia generála M. R. Štefánika sme už úspešne zrealizovali, iné sa postupne realizujú a priebežne o nich informujeme na našej webstránke,“ hovorí predseda združenia Bc. Jaroslav Filo.

Veríme, že nám počasie bude v sobotu priať a že počas dňa navštívite aj podujatie v železničnom múzeu.

OZ Veterány.EU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.