Aktuálne: Trenčianska elektrická železnica informuje

Priatelia, sympatizanti, podporovatelia, priaznivci “električky” a TREŽky. Zrejme je nám všetkým jasné, že sa o týždeň na Veľkonočnú nedeľu na trati Trenčianska Teplá – Trenčianske Teplice nestretneme. Je nám to veľmi ľúto, ale situácia si to vyžaduje a vyhlásený stav v našej republike tiež. Je prakticky nemožné odhadnúť do kedy budú jazdy na TREŽke pre verejnosť pozastavené, ale musíme veriť, že spoločnou disciplinovanosťou porazíme pandémiu a v zdraví sa opäť po dlhšej odmlke stretneme a povozíme sa na krásnych 69 ročných “dámach”.

Na TREŽke nie je osirelo, usilovne sa snažíme túto situáciu využiť prospešne a to veľkou údržbou týchto 69 ročných električiek. Sledujte náš Facebook a postupne dáme fotografie aj na našu webovú stránku, aby ste mali možnosť nahliadnuť aspoň takto do útrob depa električiek a mohli sme sa spoločne tešiť, kedy električkám dáme opäť zabrať obrovskou návštevnosťou.

Nudiť sa určite nenudíme, pracujeme, zháňame materiál, náhradné diely, úpravy terénu okolo TREŽky, fungujeme zo zásob, ktoré sme si urobil

Doba je to ťažká a bude určite aj finančne náročná. No nestrácajme nádej. Verme že sa všetko utrasie, aj keď problémov nie je málo. O všetkom Vás budeme informovať na našich stránkach.

Sledujte nás, veľa zdravia hlavne našim skorej narodeným priaznivcom, návštevníkom, kolegom a spolupracovníkom a do skorého videnia na obľúbenej TREŽke.

Vaši TREŽkári

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.