Aktuálne: Premávka historických autobusov na Deň otvorených dverí v Nitre

P7070413NITRA – V sobotu 6. septembra 2014 budú v prevádzke historické autobusy na bezplatnej okružnej linke, ktorej trasa bude začínať a končiť v areáli spoločnosti ARRIVA NITRA a.s. Historické autobusy tak budú jednou z možností, ako cestovať na Deň otvorených dverí, ktoré v tento deň nitriansky autobusový dopravca poriada. Odviezť sa historickým autobusom bude môcť v prípade voľnej kapacity každý cestujúci po trase (nie je podmienkou cesta až do areálu spoločnosti).

Historické autobusy budú premávať od 09:15 do 16:00  v polhodinových intervaloch po trase: ARRIVA NITRA a.s. – Rybárska – Hypermarket Tesco – Braneckého – Štúrova – Centrum – Univerzity – Andreja Hlinku, Centro – Atletický štadión – Ďurčanského – Sitnianska – Poliklinika Chrenová – Výstavisko – Andreja Hlinku, Centro – Univerzity –Centrum – Železničná stanica Nitra – Hollého – Kavcova – Poliklinika Klokočina – Mikovíniho – Čajkovského – Bizetova – Kmeťova – Murániho – Cintorín Mlynárce – Bolečkova – Železničná zastávka Mlynárce – ARRIVA NITRA a.s.

Na linke budú premávať historické autobusy:
 Karosa ŠL 11 Turist (ARRIVA NITRA)
 Ikarus 280 (ARRIVA NITRA)
 Škoda 706 RTO (Dopravný podnik Bratislava)
 Karosa ŠM 11 (Dopravný podnik Bratislava)

Zatiaľ nie je vylúčené, že sa na akcii objavia aj ďalšie historické autobusy.

Cestovný poriadok:

ARRIVA NITRA a.s.     10:30 ďalej každých

30 minút

15:30 16:00
Rybárska 9:16 10:01 10:31 15:31 16:01
Hypermarket TESCO 9:17 10:02 10:32 15:32 16:02
Braneckého 9:18 10:03 10:33 15:33 16:03
Štúrova 9:20 10:05 10:35 15:35 16:05
CENTRUM (nást. Mlyny) 9:22 10:07 10:37 15:37 16:07
Univerzity 9:23 10:08 10:38 15:38 16:08
Andreja Hlinku, Centro 9:25 10:10 10:40 15:40 16:10
Atletický štadión 9:26 10:11 10:41 15:41 16:11
Ďurčanského 9:28 10:13 10:43 15:43 16:13
Sitnianska 9:29 10:14 10:44 15:44 16:14
Poliklinika Chrenová 9:30 10:15 10:45 15:45 16:15
Výstavisko 9:31 10:16 10:46 15:46 16:16
Andreja Hlinku, Centro 9:33 10:18 10:48 15:48 16:18
Univerzity 9:34 10:19 10:49 15:49 16:19
CENTRUM (nást. Tesco) 9:36 10:21 10:51 15:51 16:21
Železničná stanica Nitra 9:39 10:24 10:54 15:54 16:24
Hollého 9:42 10:27 10:57 15:57 16:27
Kavcova 9:43 10:28 10:58 15:58 16:28
Poliklinika Klokočina 9:44 10:29 10:59 15:59 16:29
Mikovíniho 9:46 10:31 11:01 16:01 16:31
Čajkovského 9:47 10:32 11:02 16:02 16:32
Bizetova 9:49 10:34 11:04 16:04 16:34
Kmeťova 9:51 10:36 11:06 16:06 16:36
Murániho 9:52 10:37 11:07 16:07 16:37
Cintorín Mlynárce 9:54 10:39 11:09 16:09 16:39
Bolečkova 9:55 10:40 11:10 16:10 16:40
Žel. zastávka Mlynárce 9:56 10:41 11:11 16:11 16:41
ARRIVA NITRA a.s. 9:58 10:43 11:13  

 

Program Dňa otvorených dverí nájdete TU.

Zdroj: ARRIVA NITRA a.s.
Foto: Archív

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.