Aktuálne: Plánovaná akcia s Cabriobusom sa neuskutoční

21BRATISLAVA – Na našom webe sme Vás v uplynulých dňoch pozývali na neobyčajnú jazdu Cabriobusom, ktorá sa mala konať v sobotu 23. augusta tohto roku. Autobus mal premávať na linke 53 počas tradičných dožinkových slávností vo Vajnoroch, ktoré každoročne prilákajú množstvo obyvateľov i návštevníkov našej metropoly. Hoci mestská časť Vajnory bola spočiatku tomuto nápadu naklonená, nakoniec sa rozhodla jazdu retro autobusom nepodporiť. Tohtoročné dožinky sa totiž konajú v novotvorenom parku a netradičná posilová doprava by na ne prilákala viac návštevníkov pričom mestská časť o takúto propagáciu nemá záujem. Z tohto dôvodu sa plánovaná jazda Cabriobusom neuskutoční.

Zostáva tak len poďakovať Dopravnému podniku Bratislava, že bol pri akcií ochotný spolupracovať a veríme, že sa nám s Cabriobusom pri vhodnej príležitosti podarí zorganizovať iné jazdy (napríklad na Divokú vodu do Čunova).

V súčasnosti uvažujeme nad alternatívnou akciou s historickými vozidlami, ktorá by sa uskutočnila na jeseň tohto roka. O podrobnostiach Vás samozrejme budeme včas informovať.“

Jaroslav Filo a Martin Žarnovický

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.