Aktuálne: Nový dopravca a web Trenčianskej elektrickej železnice

TRENČIANSKA TEPLÁ, TRENČIANSKE TEPLICE – Od 10. decembra 2011 Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. zastavila pravidelnú osobnú dopravu na trati Trenčianskej elektrickej železnice. Ako sme Vás už na našom webe informovali, o jej odkúpenie prejavil záujem Aleš Bílek, ktorý je riaditeľom Čiernohronskej lesnej železnice. V spolupráci s oboma obcami vytvoril neziskovú organizáciu Trenčianska elektrická železnica, ktorá prevezme prevádzku tejto železnice. Doprava na tejto trati bude z počiatku zabezpečená nepravidelne, spravidla raz za mesiac, v hlavnej turistickej sezóne od mája do septembra však bude premávať každý deň.

V súvislosti so zmenou prevádzkovateľa tejto zaujímavej trate vstupujú do platnosti aj nové stránky Trenčianskej elektrickej železnice. Aktuálne informácie a zaujímavosti o tejto trati, fotky i videá po novom nájdete na stránkach www.411.wbl.sk. Novému prevádzkovateľovi tejto električky touto cestou prajeme veľa úspechov a šťastných vlakokilometrov. 🙂

Autor: Jaroslav Filo

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.