Aktuálne: Legendárna Eg 6 už zajtra v Bratislave

BRATISLAVA –  Bratislavský samosprávny kraj, Bratislavský okrášľovací spolok a Klub priateľov mestskej hromadnej a regionálnej dopravy Vás pozývajú na Návrat legendárnej Viedenskej električky, ktorá sa po 70 rokoch vracia do Bratislavy. Historickú električku privezú z Rakúska v stredu 26. októbra 2011. Krátky brífing bratislavského župana Pavla Freša, výkonného riaditeľa Bratislavského okrášľovacieho spolku Maroša Mačuhu a predsedu OZ Klub priateľov mestskej hromadnej a regionálnej dopravy Michala Milatu sa uskutoční o 9:30 na hraničnom prechode Petržalka – Berg.

Vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja, Bratislavského okrášľovacieho spolku a OZ Klub priateľov mestskej hromadnej a regionálnej dopravy sa osud lokomotívy GANZ Eg 6 bratislavského úseku Viedenskej električky nestane stratenou minulosťou. Pripájam aj grafickú pozvánku. Tešíme sa na Vašu účasť!

S pozdravom

Mgr. Iveta Tyšlerová
hhovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.