Aktuálne: Koledy naživo vo Vianočnej električke

Počas jazdy dostali detský cestujúci od Mikuláša sladkú odmenu

BRATISLAVA – Bratislavčania ako aj návštevníci nášho hlavného mesta si budú môcť v sobotu 20. decembra 2014 vychutnať čaro vianočných piesní vo Vianočnej električke.

Koncert neformálneho hudobného zoskupenia sa uskutoční v sobotné popoludnie o 16:42, kedy električka vyrazí zo zastávky Vazovova. Všetci prítomní si tak budú môcť vychutnať vianočnú melódiu počas jednej okružnej jazdy v podaní skupiny ôsmych mladých umelcov. Návštevníci sa tak nielen odvezú krásne vyzdobenou historickou električkou, ale zažijú aj mimoriadne výnimočnú jazdu plnú krásnej hudby.

Dopravný podnik Bratislava, a.s. vypravil tento rok Vianočnú električku už štvrtýkrát. V uliciach hlavného mesta začala jazdiť už piatok 5. decembra 2014 a verejnosť sa ňou bude môcť bezplatne previezť až do 23. decembra 2014.

Premávať bude denne podľa osobitého časového harmonogramu v hodinových intervaloch od 16:00 do 20:00. Cestovný poriadok nájdete TU.

Zdroj: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.