Aktuálne: Autobus ŠD 2032 na prvej skúšobnej jazde

Autobus Karosa ŠD 2032 po piatich rokoch náročnej renovácie absolvoval prvú skúšobnú jazdu. Za tú dobu prešiel kompletnou renováciou. Opravila sa karoséria a interiér, prečalunili sa sedačky a vstaval sa malá kuchynka. Na záver dostal pôvodný lak typický pre túto 100 kusovú sériu. Do celkového ukončenia ostáva dokončiť ešte pár detailov v interiéri autobusu , namontovať všetky hliníkové vonkajšie lišty a absolvovať ešte niekoľko skúšobných jázd v mieste renovácie. V Bratislave by sa plnej kráse mohol objaviť v priebehu tohto leta.

 

 Text a foto: Mikuláš Ivaško

4 Comments

  1. Miki je pekna, gratulujem. Posli viac podrobnych foto nech ju pozrieme vsetci. Jaro

  2. Pán Ivaško, tak toto je proste pecka!

    Nespravíte výlet do “Juhošky”? 🙂 😀

  3. moc krásné z mrtvích vstání. to zahřeje na prsou. ale asi jsem konzervativní typ. mě se nelíbý ten zadek. má “vysoký” zadek. ale je dobře, že každému se líbý něco jiného. gratuluji.

  4. Práve len pre tento typ 203X je typické veľké nedelené okno vpredu a malé nedelené okno vzadu. Sériové autobusy už mali rovnaké okná vpredu aj vzadu, predelené stĺpikom. To si už výrobca autobusov ” zjednodušil”. ….

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.