Aktuálne: 20. výročie založenia Regionálneho múzea v Kopřivnici

Srdečne Vás pozývame na oslavu 20. výročie založenia Regionálního múzea v Kopřivnici, ktorá sa uskutoční v piatok 1. decembra 2017. Múzeum je obecne prospešná spoločnosť, ktorej priamou súčasťou sú 4 stále expozície – Technické múzeum Tatra, expozícia Dany a Emila Zátopkových, expozícia Múzea Fojtství a Lašského múzea.

Už je tomu skutočne 20 rokov čo spoločnosť prezentuje múzejné, kultúrne a historické diania širokej verejnosti, hlavne so zameraním na produkciu značky Tatra od jej histórie až do súčastnosti. Jej expozície vypovedajú aj o histórii mesta Koprivnice, jeho slávnych rodákoch či archeologických artefaktoch, keramike a v neposlednom rade o životných príbehoch legendárnych olympionikov – manželov Zátopkových.

Okrem celodenného polovičného vstupného do Technického múzea Tatra (60,- Kč dospelí; 40,- Kč seniori, deti a študenti; deti do 6 rokov zdarma) a výkladu histórie zdarma (do 14:00) bude v piatok 1. decembra 2017 expozícii zabezpečené chutné občerstvenie (grilované klobásky, rebra, hermelín a guláš), pivo a ďalšie alko i nealko nápoje podla chuti. Chýbať nebude ani bohatý hudobný program od 15:30 do 24:00 a tombola o tatrovácke ceny cca o 19:15.

Autor: Patrik Špačinský

príďte  osláviť toto krásne výročie do Technického múzea Tatra v piatok 1. 12. 2017

okrem  celodenného polovičného vstupného do Technického múzea Tatra (60 Kč dospelí; 40 Kč seniori, deti a študenti; deti do 6 rokov zdarma) a výkladu histórie zdarma (do 14:00) bude v expozícii zaistené  tiež chutné občerstvenie (grilované klobásky, rebra, hermelín a guláš), pivo a ďalšie alko i nealko nápoje podla chuti, bohatý hudobní program od 15:30 do 24:00 a tombola o tatrovácke ceny cca v 19:15.

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.