Aj táto ŠD-11 2040 skončila na vrakovisku

dsci0004Andrej Padych nám opäť zaslal niekoľko fotografií zo svojho archívu. Tentokrát sa máte možnosť pozrieť na autobus ŠD-11 2040, ktorý i napriek tomu, že skončil na jednom prešovskom vrakovisku, do poslednej chvíle si ju jeho majiteľ vážil a staral sa o technickú údržbu svedomite.  Ako nám Andrej Padych píše, ,,majiteľ si ho vážil doslova a do písmena“. Ešda v posledných rokoch jazdila v autoškole a keď sa jej prevádzka musela zastaviť a nebolo vo finančných silách ju dostať späť na cestu v zodpovedajúcom technickom stave, musela tam, kam väčšina jej ,,sestier“ – na vrakovisko. Dostatočne solventný záujemca-veteránista o záchranu či renováciu totiž vtedy nebol naporúdzi.

Takže si ešte pozrime túto menšiu ,,posmrtnú „fotogalériu 🙂

7 Comments

  1. kurna ja take nieco zhanam ja im dam tych par eur ktoré dostanu od vrakoviska a pomaly si ho budem opravovat ale nemozem nic take zohnat a ked nieco najdem takchcu za to take peniaze ze strach, takto by som si to robil pomaly sam a viem ze si to urobim dosledne a podla seba len to zohnat!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.