Termíny jázd


V tomto roku organizujeme jazdy „Motorákom do Karpát“ v týchto termínoch:

25. júna 2016

Program: cykloturistický výlet na hrad Branč; hry v prírode pri rozhľadni na Lipovci v obci Prietrž, návšteva obce Hradište pod Vrátnom, ktoré organizuje v tomto termíne country festival Vrátno FEST.

Pozvánka    Plagát S motorákom na Vrátno FEST    Plagát Vrátno FEST

20. augusta 2016

Program: cykloturistický výlet „Po stopách stratenej lesnej železnice v Malých Karpatoch“ ; návšteva výročného jarmoku v Brezovej pod Bradlom.

POZOR! Z dôvodu rekonštrukcie trate v úseku Výhybňa Dúbrava – Senica je táto jazda ZRUŠENÁ. O náhradnom termíne a programe 3. jazdy do Brezovej pod Bradlom Vás budeme včas informovať.

3. septembra 2016

Program: spoločný výlet s účastníkmi cykloturistického zrazu v Jablonici; hry v prírode; účasť na jarmoku a Dni obce Jablonica.

Pozvánka   Plagát hlavná jazda    Plagát kyvadlová jazda    Plagát Jablonický jarmok
Plagát 14. regionálny caklozraz (1 strana)    Plagát 14. regionálny cyklozraz (2. strana)

 

DSC_1961

 

Historické motorové cyklovlaky M 262.0 s bufetovým vozňom a služobným vozňom na prepravu bicyklov budú vyrážať z priestorov bratislavského múzea dopravy odkiaľ budú pokračovať cez Pezinok, Šenkvice, Trnavu, Boleráz, Jablonicu, Osuské a Hradište pod Vrátnom do Brezovej pod Bradlom.

Pre miestnych obyvateľov bude pripravená kyvadlová jazda na trase Brezová pod Bradlom – Hradište pod Vrátnom – Osuské – Jablonica a späť.

 

Cestovný poriadok 2016

Kyvadlová jazda 25.06.2016

Kvydlova jazda 03.09.2016

Prepravný poriadok

Rezervácie cestovných lístkov

 

Tisk

Fórum