Tip na advent: Mikulášsky trolejbus v Pardubiciach

26. novembra 2018 od  

PC050011PARDUBICE – Pardubický spolok histórie železničnej dopravy Vás srdečne pozýva na Mikulášske jazdy s historickým trolejbusom Škoda-Sanos S 200 Tr #329, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 2. decembra 2018 v čase od 13:35 do 17:45. Trolejbus bude premávať v 70-minútovom intervale po okružnej trase Trieda Mieru – Masarykovo námestie – Polabiny – Hlavné nádražie – Autobusové nádražie – Masarykovo námestie – Námestie Republiky – Dubina – Trieda Mieru a zastaví na všetkých nácestných zastávkach. Cestovný lístok stojí 30,- Kč.

 

 

CESTOVNÝ PORIADOK
Třída Míru 13:35 14:45 15:55 17:05
Masarykovo nám. (st. 1) 13:36 14:46 15:56 17:06
Zimní stadion 13:38 14:48 15:58 17:08
Stavařov 13:39 14:49 15:59 17:09
Polabiny, hotel 13:41 14:51 16:01 17:11
Polabiny, Bělehradská 13:42 14:52 16:02 17:12
Polabiny, Kpt. Bartoše 13:44 14:54 16:04 17:14
Polabiny, Lidická 13:45 14:55 16:05 17:15
Polabiny, Albert HM 13:47 14:57 16:07 17:17
Hlavní nádraží (st. 1) 13:49 14:59 16:09 17:19
Autobusové nádraží 13:50 15:00 16:10 17:20
Palackého 13:51 15:01 16:11 17:21
Masarykovo nám. (st. 3) 13:53 15:03 16:13 17:23
Náměstí Republiky (st. 1) 13:55 15:05 16:15 17:25
Krajský úřad 13:57 15:07 16:17 17:27
Sakařova 13:58 15:08 16:18 17:28
Holubova 13:59 15:09 16:19 17:29
Bezdíčkova 14:00 15:10 16:20 17:30
Židov, točna 14:01 15:11 16:21 17:31
Dubina, garáže 14:03 15:13 16:23 17:33
Dubina, centrum 14:04 15:14 16:24 17:34
Dubina, sever 14:06 15:16 16:26 17:36
Dubina, centrum 14:07 15:17 16:27 17:37
Dubina, garáže 14:08 15:18 16:28 17:38
Na Drážce 14:10 15:20 16:30 17:40
Na Okrouhlíku 14:12 15:22 16:32 17:42
Krajský úřad 14:14 15:24 16:34 17:44
U Grandu 14:16 15:26 16:36 17:46
Třída Míru 14:18 15:28 16:38 17:48

 

Autor: Jaroslav Filo

Komentáre





Fórum