Tip na Mikuláša: Mimoriadna Mikulášska jazda s Albatrosom

4. novembra 2017 od  

BRATISLAVA – Albatros klub RD Bratislava Vás pozýva na mimoriadnu jazdu vlakom vedeným parným rušňom 498.104 “Albatros” na trase Bratislava, hlavná stanica. – Malacky – Kúty – Skalica – Sudoměřice – Veselí nad Moravou – Myjava – Piešťany – Leopoldov – Trnava – Bratislava, hlavná stanica, ktorá sa uskutoční v sobotu 2. decembra 2017 v spolupráci Českými dráhami – ČD nostalgia. Akcii bude predchádzať mikulášska výstava železničných vozidiel, ktorá sa uskutoční od 30. novembra do 1. decembra 2017 na hlavnej stanici v Bratislave.

Predpokladaný odchod mimoriadneho mikulášskeho vlaku je o 08:00 a návrat o 20:00. Podrobnejší cestovný poriadok doplníme hneď ako ho budeme mať k dispozícii.

Cena detského lístka (0 – 15 rokov) je 25,- € a v cene je aj balíček od Mikuláša. Cena lístka pre dospelého je 33,- €.

V mimoriadnom vlaku neplatia žiadne zľavy. Cestujúci a rodičia detí sú povinný mať so sebou doklad totožnosti. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade technických príčin môže byť akcia zrušená, alebo môže byť hnacie vozidlo nahradené iným vozidlom. Na jazdu odporúčame uzavrieť cestovné poistenie.
Úhrada cestovných lístkov a rezervácie:

Na túto mimoriadnu jazdu z dôvodu obmedzenej kapacity voľných miest (kvôli náročnosti trasy cez Kopanice) NIE JE možné rezervovať lístky. Iba uhradené lístky po pridelení variabilného symbolu budú mať potvrdené miesto vo vlaku. Objednávku vykonáte e-mailom na adrese: albatrosklub@albatrosklub.sk . Úhradu je potrebné vykonať do 48 hodín od pridelenia v.s., inak bude v.s. neplatný a uvoľnený na predaj ďalším záujemcom.

Lístky je možné uhradiť aj v hotovosti v Závodnom klube Valčík na Podkolibskej ulici č.1 v Bratislave. Odporúčame si vopred overiť našu prítomnosť na tel.čísle 02/2029 4083.

Uhradené lístky cez bezhotovostný styk si cestujúci môžu vyzdvihnúť:
– osobne na Výstave železničných vozidiel
– osobne v Závodnom klube Valčík
– osobne ráno pred odchodom Mikulášskeho vlaku.

Zdroj: Albatros klub RD Bratislava

Komentáre

Fórum