Tip na sobotu: Nostalgickým vlakom na Pravniansky jarmok

24. júna 2017 od  

PRIEVIDZA, NITRIANSKE PRAVNO – Prievidzký parostrojný spolok Vás srdečne pozýva na mimoriadnu jazdu nostalgickým vlakom vedeným dieselelektrickým rušňom T 51.131 “Zamračená” na železničnej trati (Handlová) – Prievidza – Nitrianske Pravno a späť, ktorá sa uskutoční už dnes pri príležitosti tradičného jarmoku v Nitrianskom Pravne. Počas jarmoku sú pripravené predajné stánky s tovarom a s občerstvením, ulička remesiel, veľká jarmočná tombola, bohatý kultúrny program a večer spoločenská zábava.

 

 

PRAVNIANSKY JARMOK
Cestovný poriadok platný 24.06.2017
10:00
10:45
11:04

14:00
14:19

16:00
16:19
HANDLOVÁ
PRIEVIDZA
NITRIANSKE PRAVNO

13:19
13:00

15:49

15:30
17:55
17:19

17:00
Cestovné:
Handlová – Nitrianske Pravno: 2,- € dospelí a 1,- € deti od 6 do 15 rokov
Prievidza – Nitrianske Pravno: 1,- € dospelí a 0,50 € deti od 6 do 15rokov

 

PROGRAM JARMOKU:

10:00 Otvorenie podujatia
10:20 Materská škola Nitrianske Pravno
10:45 SZUŠ Diamonds Prievidza
11:00 Základná umelecká škola Nitrianske Pravno a Malá Lubená
12:00 Spolok dychovej hudby Pravňanka
13:00 Veľká jarmočná tombola
15:00 Kandráčovci
16:30 TK Fantastic Prievidza
17:30 Poluvská muzika
18:30 Funky Emotions
20:00 Zábava

Autor: Jaroslav Filo

Komentáre





Fórum